Zobacz również
wszywki-odziezowe.pl
wszywki-metki.blogspot.com

 

Kontakt:

tel/fax.  42 659-45-55

Projekty:
509-127-677
Wyceny:
509-619-005
Materiały Eksploatacyjne:
              
504-184-750
e-mail:
abaart@abaart.pl
Gadu Gadu:
6414233

tel. Polska +48 42 659-45-55

 
 

   Powrót

Jesteśmy producentem od 2007 roku od tamtego czasu staramy się zaspokoić potrzemy naszych klientów pod względem jakości, terminu produkcji. Od 2009 roku jesteśmy bezpośrednim importerem materiałów eksploatacyjnych do druku termo transferowego i dzięki temu posiadamy najniższe ceny na rynku.

W swojej ofercie posiadamy również: satyna do druku, satyna niestrzępiąca, nylon, poliester, kalki ttr. Obecnie zaopatrujemy wiele znanych marek z przemysłu tekstylnego, obuwniczego, chemicznego i wiele innych.

Przyjmujemy zasadę : szukasz ofert po konkurencji ! napisz do nas i przedstaw nam warunki naszego konkurenta a na pewno zrobimy taniej.

Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości ribbonów, nylonów, satyn, farb, pigmentów, papierów, kartonów, przędz... .

Wszywki, metki, etykiety, naklejki są projektowane i wykonywane w różnych technikach dostosowanych do gustu i wymogów klienta.

Większość produktów wykonywanych jest techniką Termo transferową i offsetową, żakardową, która w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów oraz dużym potencjałem nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam zaoferować Państwu wszywki, metki, etykiety, naklejki w różnorodnych wariantach jakości oraz sposobu zastosowania.

 

Jesteśmy Pewni, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

 

*Zamieszczone zdjęcia wraz ze znakami firmowymi stanowią wyłączną własność ich właścicieli i zostały zamieszczone w celach informacyjnych.